-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Персональні комп’ютери
Оголошено тендер
1 329 000.00
UAH
Номер:
6301cc50e8c440d8a8499b8ae833fc88
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-04-002158-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 329 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональні комп’ютери
Примітки:
Місцезнаходження замовника: вул. Ак. Корольова, 4, Закарпатська обл., м. Ужгород, 88015. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі».. Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону, відкриті торги (з особливостями). Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178. Застосування рамкової угоди – не застосовується.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.12.2023 10:43
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти державної субвенції та кошти місцевого бюджету
Сума1 329 000.00 UAH