-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2023-12-04-004539-a
Торги не відбулися
1 241 541.75
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 207.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 207.71 UAH
Номер:
685fc899a1b94b77b266eb1bdca33a3a
Внутрішній номер закупівлі:
19878622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-04-004539-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Нестерчук +380665955113 002vpubukhalter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 241 541.75 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2023 10:57 - 09.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2023 10:57 - 12.12.2023 08:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 241 541.75 Природний газ