• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо

Оголошено тендер

1 241 541.75 UAH
Номер: aa071bcc59b04379afb873c4fd96b19e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-04-001017-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
Очікувана вартість: 1 241 541.75 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ код за ДК 021:2015: 09120000-6 — Газове паливо
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 04.12.2023 09:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Код ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
Кількість 75 тисяча кубічних метрів
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 241 541.75 UAH