-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2023-12-03-000716-a
Завершена
51 896.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 518.96 UAH
мін. крок: 1% або 518.96 UAH
Номер:
1b6e58f506b544cd92168ec93b08fe8e
Внутрішній номер закупівлі:
19873559
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-03-000716-a
Замовник:
Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32004142
-
Адреса:
54015, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Спортивна, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Коссе +380512563456 central.city.stadium@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 896.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.12.2023 17:59 - 08.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.12.2023 17:59 - 11.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
11.12.2023 00:03 - 11.12.2023 10:22
Період завантаження договору:
17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 896.00 Нафта і дистиляти