• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Оголошено тендер

51 896.00 UAH
Номер: 138dac21bb0b4f2daea00ddb59ca19db
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-03-000281-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
Замовник: Комунальна установа "Центральний міський стадіон"
Очікувана вартість: 51 896.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 03.12.2023 17:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума51 896.00 UAH