-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Джерело резервного живлення - дизельний генератор з АВР
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-016219-a
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
ab54e59b726a4ff3bbc6b73979f23a2c
Внутрішній номер закупівлі:
19870588
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-016219-a
Замовник:
ВИШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СУЗІР'Я" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
13737082
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, м. Вишгород, вул. Кургузова, буд. 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Задорожня +30970621250 olyatender20@ukr.net http://vshsuzirya.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 18:01 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 18:01 - 09.12.2023 18:00
Аукціон:
11.12.2023 11:46 - 11.12.2023 12:21
Період кваліфікації:
11.12.2023 12:21 - 11.12.2023 18:09
Період завантаження договору:
17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 Джерело резервного живлення - дизельний генератор з АВР