• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Джерело резервного живлення - дизельний генератор з АВР

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: a98d6593f10a4223a3209bf5099a69c0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-01-005547-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СУЗІР'Я" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВИШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "СУЗІР'Я" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Джерело резервного живлення - дизельний генератор з АВР
Примітки: Додаткові кошти
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 01.12.2023 17:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума800 000.00 UAH