• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт з метою усунення незадовільного стану харчоблоку та їдальні для дітей з особливими освітніми потребами Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа" за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Лівчиці, вул. Шевченка, 13)

Завершена

1 153 250.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 766.25 UAH
Номер: 158ffc9312764657a5d59ab9062ef78b
Внутрішній номер закупівлі: 19869099
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-01-014634-a   
Замовник: КЗ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ЛІВЧИЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА "
Контактна особа: Пітула Світлана Андріївна +380323941184 Livhcyci_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 153 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.12.2023 16:23 - 07.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.12.2023 16:23 - 10.12.2023 00:00
Період кваліфікації: 10.12.2023 00:00 - 12.12.2023 14:49
Період завантаження договору: 18.12.2023 00:00 - 28.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 153 250.00 ДК 021:2015: 45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт з метою усунення незадовільного стану харчоблоку та їдальні для дітей з особливими освітніми потребами Комунального закладу Львівської обласної ради "Лівчицька спеціальна школа" за адресою: Львівська область, Стрийський район, с. Лівчиці, вул. Шевченка, 13)