-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-013009-a
Торги не відбулися
8 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 41.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 41.50 UAH
Номер:
045adbb586084c67beaa867932ce2597
Внутрішній номер закупівлі:
19867438
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-013009-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05536797
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, бул. Т. Шевченка 56
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пазинич Лариса Миколаївна 380442352262 mvpub@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 15:33 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 15:33 - 09.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 300.00 Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)