• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)

Оголошено тендер

8 300.00 UAH
Номер: 65428942d937425d9366cb40d927dd78
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-27-006224-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
Замовник: ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «КИЇВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КОЛЕДЖ З ПОСИЛЕНОЮ ВІЙСЬКОВОЮ ТА ФІЗИЧНОЮ ПІДГОТОВКОЮ»
Очікувана вартість: 8 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 – 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональний пристрій)
Примітки: Місце знаходження: Замовника: 01032, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 56, Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями, Зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.11.2023 15:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 300.00 UAH