-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт даху Орепівського ліцею з впровадженням енергоефективних заходів. за адресою: с. Орепи вул. Степана Дем'янчука, 64 Звягельського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-007855-a
Завершена
6 955 259.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 34 776.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 34 776.30 UAH
Номер:
3d832d354c6645ffb30b076062542f9f
Внутрішній номер закупівлі:
19862327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-007855-a
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Яна Ващенко +380634764195 osvitayar2021@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 955 259.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 13:09 - 08.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 13:09 - 11.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
11.12.2023 00:03 - 14.12.2023 13:40
Період завантаження договору:
20.12.2023 00:00 - 30.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 955 259.60 Капітальний ремонт даху Орепівського ліцею з впровадженням енергоефективних заходів. за адресою: с. Орепи вул. Степана Дем'янчука, 64 Звягельського району Житомирської області