-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт даху Орепівського ліцею з впровадженням енергоефективних заходів. за адресою: с. Орепи вул. Степана Дем'янчука, 64 Звягельського району Житомирської області
Оголошено тендер
6 955 259.60
UAH
Номер:
70b37cdcb7614693ad32945449bfbde3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-01-003940-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44023467
-
Адреса:
11762, Україна, Житомирська область, Звягельський р-н, село Ярунь, вулиця Миру, буд. 13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
6 955 259.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт даху Орепівського ліцею з впровадженням енергоефективних заходів. за адресою: с. Орепи вул. Степана Дем'янчука, 64 Звягельського району Житомирської області
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
01.12.2023 12:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт даху Орепівського ліцею з впровадженням енергоефективних заходів. за адресою: с. Орепи вул. Степана Дем'янчука, 64 Звягельського району Житомирської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума6 955 259.60 UAH