-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-12-01-006218-a
Під місцем поставки слід розуміти: 1 Старосільський старостинський округ вул. Львівська, 20 2 Пасіки-Зубрицький старостинський округ вул. Л. Українки, 70 3 Винничківський старостинський округ вул. Центральна, 6 4 Чишківський старостинський округ вул. Шевченка, 86 5 Звенигородський старостинський округ площа Звенигородська, 1441 6 Миколаївський старостинський округ вул. Дучимінської, 29 7 Кротошинський старостинський округ вул. Княгині Ольги, 50 8 с. Миколаїв,(ЗДО) вул. Дучимінської, 23а
Торги не відбулися
228 444.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 142.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 142.22 UAH
Номер:
31bf746078934f97b8264422ec69e40c
Внутрішній номер закупівлі:
19860622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-12-01-006218-a
Замовник:
Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04372313
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район, с. Давидів, вул. Незалежності, буд. 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Олашин +380322277547 olashynm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
228 444.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.12.2023 12:23 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
01.12.2023 12:23 - 09.12.2023 01:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴228 444.00 Природний газ