• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

228 444.00 UAH
Номер: 2e031f10cad741609c25026159dc1821
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-12-01-002089-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
Замовник: Давидівська сільська рада Львівського району Львівської області
Очікувана вартість: 228 444.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 01.12.2023 12:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума228 444.00 UAH