• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)

Завершена

477 920.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 779.20 UAH
Номер: 0810676db4864cc2bc81b62fd1f6cd8a
Внутрішній номер закупівлі: 19850794
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-30-012837-a   
Замовник: Національний університет "Львівська політехніка"
Контактна особа: Ковалишин Тарас Андрійович 380322582564 tender@lpnu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 19520000-7 Пластмасові виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 477 920.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.11.2023 16:10 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2023 16:10 - 08.12.2023 00:00
Період кваліфікації: 08.12.2023 00:00 - 08.12.2023 10:56
Період завантаження договору: 14.12.2023 00:00 - 24.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴477 920.00 Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)