-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)
Оголошено тендер
477 920.00
UAH
Номер:
e9fb638de5f64dcfb8611f5813b40215
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-30-004952-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний університет "Львівська політехніка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071010
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Степана Бандери,12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
477 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кромка (крайка) меблева пластмасова (ПВХ)
Примітки:
Повторно
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
19520000-7 Пластмасові вироби
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
30.11.2023 14:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума477 920.00 UAH