• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)

Завершена

390 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 950.00 UAH
Номер: 6fe3e1b852d440f8a2373f6dceaf7998
Внутрішній номер закупівлі: 19848623
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-30-010787-a   
Замовник: ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена Кракатиця +380982152066 culture4081@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 390 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.11.2023 15:07 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 30.11.2023 15:07 - 08.12.2023 00:00
Аукціон: 08.12.2023 12:37 - 08.12.2023 13:00
Період кваліфікації: 08.12.2023 13:00 - 11.12.2023 14:56
Період завантаження договору: 17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴390 000.00 Електрична енергія