-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
390 000.00
UAH
Номер:
dfd4b95e436a42fba5a91ee6b1f86aa2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-30-003885-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42915644
-
Адреса:
68303, Україна, Одеська область, Кілійський р-н., м. Кілія, вул. Миру, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ КІЛІЙСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42915644
-
Адреса:
68303, Україна, Одеська область, Кілійський р-н., м. Кілія, вул. Миру, буд. 57
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
390 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Примітки:
ДК 021:2015, код 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
30.11.2023 14:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
60000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума390 000.00 UAH