-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-11-30-009692-a
Торги не відбулися
438 678.08
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 193.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 193.39 UAH
Номер:
edcbb8172af74566a2a5058c7d57bf85
Внутрішній номер закупівлі:
19847683
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-30-009692-a
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Богдан +0332722237 alinalutsk@gmail.com http://www.ounb.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
438 678.08 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2023 14:42 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2023 14:42 - 08.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴438 678.08 Природний газ