• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

438 678.08 UAH
Номер: 655017ac75df4511979fc87c1e8b7552
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-30-003147-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
Замовник: ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
Очікувана вартість: 438 678.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 30.11.2023 14:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума438 678.08 UAH