-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вивезення твердих побутових відходів
Тендер Prozorro UA-2023-11-30-009783-a
Завершена
250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 500.00 UAH
Номер:
d6024a01e67644a79eb7fffc627ba53b
Внутрішній номер закупівлі:
19847486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-30-009783-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
42098368
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 16
-
Категорія:
Орган соціального страхування
Контактна особа:
Кривенко Олександр Анатолійович +380444863017 a0964997342@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2023 14:36 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2023 14:36 - 08.12.2023 00:00
Аукціон:
08.12.2023 14:24 - 08.12.2023 14:47
Період кваліфікації:
08.12.2023 14:47 - 11.12.2023 16:47
Період завантаження договору:
17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Вивезення твердих побутових відходів