• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вивезення твердих побутових відходів

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: 55d9c2ad8ac14607a388324a62fe66c5
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-30-003492-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
Замовник: Головне управління Пенсійного фонду України в м. Києві
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вивезення твердих побутових відходів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 30.11.2023 14:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Пенсійного фонду України
Сума250 000.00 UAH