-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Тендер Prozorro UA-2018-04-06-001908-a
Завершена
1 010 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 100.00 UAH
Номер:
7b848708776240c9a733a49a4489a586
Внутрішній номер закупівлі:
1984635
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-06-001908-a
Замовник:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40506232
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Виконкомівська, буд. 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мирослава Яворська +380567441126 departamentblag@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 010 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 100.00 UAH
Період уточнення:
06.04.2018 18:34 - 17.04.2018 22:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2018 18:34 - 27.04.2018 22:00
Аукціон:
02.05.2018 13:49 - 02.05.2018 14:10
Період кваліфікації:
02.05.2018 14:10 - 05.05.2018 11:56
Період завантаження договору:
02.05.2018 14:10 - 22.05.2018 14:10
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Кількість
1000000 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
Оскарження: 02.05.2018 14:10 - 16.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Оскарження: 02.05.2018 14:10 - 16.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
974 561.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
974 561.28 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.05.2018 11:56
Документи
21
Скарги
0
ФОП "Янковська Лілія Валентинівна "
×
-
Код ЄДРПОУ:
2224414583
-
Контактна особа:
Лилия Валентиновна +380963764475 2224414583@ukr.net
-
Адреса:
49112, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Панфіловців,27
Початкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
bb6fb552626942a08a3e81f244a2a1ec
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-06-001908-a-a1
Постачальник:
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Номер договору:
№ 17/05-1
Сума договору:
974 561.28 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
17.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
17.05.2018 10:38
Статус:
Підписаний