-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
974 561.28
UAH з ПДВ
Номер:
bb6fb552626942a08a3e81f244a2a1ec
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-06-001908-a-a1
Постачальник:
ПП ВКФ "Дезсоюз "Астрал Н"
×
-
Код ЄДРПОУ:
020259332
-
Контактна особа:
Зерній Валерій Володимирович 0953300398 dezsouz2002astral@gmail.com
-
Адреса:
52060, Україна, Днiпропетровська область, МИКОЛАЇВКА, Дніпропетровський район, с. Миколаївка-1
Класифікатор ДК 021:2015:
90670000-4 Послуги з дезінфікування та дератизування міських і сільських територійАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 17/05-1
Дата підписання:
17.05.2018 10:38
Період дії договору:
17.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
974 561.28 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 974 561.28 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з дератизації та деларвації на відкритих стаціях та водоймищах м. Дніпро
Кількість
1000000 метри квадратні
Період постачання
до 31.12.2018