-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 35918 - Аналізатор сечі IVD (діагностика in vitro) лабораторний автоматизований)
Тендер Prozorro UA-2023-11-30-003127-a
Строк поставки: з моменту підписання договору по 25.12.2023 рік.
Завершена
2 510 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 550.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 550.00 UAH
Номер:
90bfa5c2ac384248a3cc801b5cb6a33c
Внутрішній номер закупівлі:
19840935
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-30-003127-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Миколаївна Гайдай +380462253021, +380462256412 kolujejka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 510 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2023 10:30 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2023 10:30 - 08.12.2023 09:00
Період кваліфікації:
08.12.2023 09:02 - 11.12.2023 11:54
Період завантаження договору:
17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 510 000.00 ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 35918 - Аналізатор сечі IVD (діагностика in vitro) лабораторний автоматизований)