-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 35918 - Аналізатор сечі IVD (діагностика in vitro) лабораторний автоматизований)
Оголошено тендер
2 510 000.00
UAH
Номер:
c6bbc55588664f9396ba5c4f6885746c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-30-001125-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСНА ЛІКАРНЯ" ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006113
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 510 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори (НК 024:2023: 35918 - Аналізатор сечі IVD (діагностика in vitro) лабораторний автоматизований)
Примітки:
Закупівля здійснюється з урахуванням Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. №1178 (зі змінами та доповненнями)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.11.2023 10:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 510 000.00 UAH