-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-11-30-001937-a
Торги не відбулися
761 478.94
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 807.39 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 807.39 UAH
Номер:
a1717391234949b2b5a52d2746b14b17
Внутрішній номер закупівлі:
19839875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-30-001937-a
Замовник:
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25335405
-
Адреса:
84293, Україна, Донецька область, селище міського типу Олексієво-Дружківка, вулиця Садова , будинок 1.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Каліберда Вікторія Валеріївна 380958581528 internat2996@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
761 478.94 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.11.2023 09:59 - 05.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.11.2023 09:59 - 08.12.2023 11:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴761 478.94 Природний газ