• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

761 478.94 UAH
Номер: 1321292954824a51b0fbd30a35988643
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-29-005197-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради
Замовник: Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради
Очікувана вартість: 761 478.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 29.11.2023 13:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума761 478.94 UAH