-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-015403-a
Завершена
190 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 952.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 952.50 UAH
Номер:
ddcd3fe48c5b4c73ba93938d6469ed59
Внутрішній номер закупівлі:
19834014
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-015403-a
Замовник:
Головне управління ДПС у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44096797
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Святослава Хороброго, буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Приходько Микола Юрійович +380442003753 kyivobl.infrastruktura@tax.gov.ua https://kyivobl.tax.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
190 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 15:52 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 15:52 - 07.12.2023 07:00
Аукціон:
08.12.2023 15:57 - 08.12.2023 16:32
Період кваліфікації:
08.12.2023 16:32 - 13.12.2023 10:07
Період завантаження договору:
19.12.2023 00:00 - 29.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴190 500.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів