-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Оголошено тендер
190 500.00
UAH
Номер:
74444a976fb14b218a0fd7c3729f1d47
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-27-001216-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління ДПС у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44096797
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Святослава Хороброго, буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління ДПС у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44096797
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, Київ, вулиця Святослава Хороброго, буд. 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
190 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.11.2023 10:12
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування транспортних засобів
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума190 500.00 UAH