-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15320000-7 — Фруктові та овочеві соки (соки фруктові)
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-009855-a
Торги не відбулися
695 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 952.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 952.00 UAH
Номер:
b50b7ed5ae4f4cc8b383803dc15989b3
Внутрішній номер закупівлі:
19828035
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-009855-a
Замовник:
КУ "Центр з обслуговування закладів освіти" Виноградівської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229131
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кокольник Світлана Іванівна +380991853674 tsozo2019@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві сокиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
695 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 13:20 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 13:20 - 07.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴695 200.00 ДК 021:2015: 15320000-7 — Фруктові та овочеві соки (соки фруктові)