-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 15320000-7 — Фруктові та овочеві соки (соки фруктові)
Оголошено тендер
695 200.00
UAH
Номер:
8f14b285d73f441890d002132f26d9dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-29-003343-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Центр з обслуговування закладів освіти" Виноградівської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229131
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Центр з обслуговування закладів освіти" Виноградівської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43229131
-
Адреса:
90300, Україна, Закарпатська область, Виноградів, вул. Копанська 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
695 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15320000-7 — Фруктові та овочеві соки (соки фруктові)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15320000-7 Фруктові та овочеві соки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
29.11.2023 13:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума347 600.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписІнші кошти власних надходжень (батьківська плата)
Сума347 600.00 UAH