-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-006575-a
Торги не відбулися
509 032.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 090.32 UAH
мін. крок: 1% або 5 090.32 UAH
Номер:
85e4a503293340699fef561a145c41c5
Внутрішній номер закупівлі:
19824867
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-006575-a
Замовник:
Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40342996
-
Адреса:
65042, Україна, Одеська область, Одеса, вул. 7-Пересипська, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Урсатьєва Наталія Анатоліївна +380636875440 tenderdpss@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
509 032.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 13:15 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 13:15 - 07.12.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴509 032.12 ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)