• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)

Оголошено тендер

509 032.12 UAH
Номер: 519038087ec5454e826ca8025d3f86b1
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-29-003418-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
Замовник: Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області
Очікувана вартість: 509 032.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 29.11.2023 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДК 021:2015 – 09120000-6 «Газове паливо» (природний газ)
Сума509 032.12 UAH