-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-11-29-002126-a
Торги не відбулися
12 415 417.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 62 077.09 UAH
мін. крок: 0.5% або 62 077.09 UAH
Номер:
37f178e5fbf84799b7fea283e7b219d1
Внутрішній номер закупівлі:
19820339
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-29-002126-a
Замовник:
КЕВ м. Мукачеве
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга Павлище +380313138604 kevmuk_ekonom@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 415 417.50 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.11.2023 09:47 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.11.2023 09:47 - 07.12.2023 00:00
Період кваліфікації:
07.12.2023 00:00 - 28.12.2023 10:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 415 417.50 Природний газ