-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
12 415 417.50
UAH
Номер:
6ea6e260737547a3ad6acdfa9d28df12
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-29-000705-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЕВ м. Мукачеве
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
КЕВ м. Мукачеве
×
-
Код ЄДРПОУ:
08439994
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Берегівська-Об'їздна, 1-А
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
12 415 417.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
29.11.2023 09:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума12 415 417.50 UAH