• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно з п.47 Особливостей. З урахуванням обсягу фінансування видатків замовника до розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення цих відкритих торгів. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження замовника - 10003, Житомирська обл., місто Житомир, вулиця Юрка Тютюнника, будинок 17-А. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями

Завершена

494 900.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 949.00 UAH
Номер: 70d445d3b4364647abc6282844ead11f
Внутрішній номер закупівлі: 19817723
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-11-28-016817-a   
Замовник: Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
Контактна особа: Камінська Людмила Вікторівна +380968745567 byx40@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 494 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.11.2023 21:07 - 03.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 28.11.2023 21:07 - 06.12.2023 00:00
Аукціон: 06.12.2023 11:39 - 06.12.2023 12:08
Період кваліфікації: 06.12.2023 12:08 - 13.12.2023 17:31
Період завантаження договору: 19.12.2023 00:00 - 29.12.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴494 900.00 Електрична енергія