• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

494 900.00 UAH
Номер: 8a206cd97dbb4a5498d88030e391f238
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-28-006160-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
Замовник: Житомирський дошкільний навчальний заклад №40
Очікувана вартість: 494 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Річний план на 2024 рік. Затверджено 28.11.2023. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження - 10003, Житомирська обл., місто Житомир, вулиця Юрка Тютюнника, будинок 17-А. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 28.11.2023 20:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума494 900.00 UAH