-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Металопластикові конструкції
Тендер Prozorro UA-2023-11-28-014189-a
Завершена
140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
7d6ec1f441dd418b8d390442adacfe43
Внутрішній номер закупівлі:
19815119
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-28-014189-a
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37971953
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олексій СТРИХАР +380971329512 tender_4dprz@km.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44221000-5 Вікна, двері та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2023 16:40 - 04.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2023 16:40 - 07.12.2023 10:00
Період кваліфікації:
07.12.2023 10:01 - 07.12.2023 17:07
Період завантаження договору:
13.12.2023 00:00 - 23.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴140 000.00 Металопластикові конструкції