-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Металопластикові конструкції
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
1b390221d947469fbd0b450658b248dc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-28-005184-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37971953
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
4 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37971953
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля, 1/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Металопластикові конструкції
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44221000-5 Вікна, двері та супутні вироби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
28.11.2023 16:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписВидатки місцевого бюджету (субвенція)
Сума140 000.00 UAH