-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Піпетка Пастера 1мл, 160 мм, пластикова стерильна
Тендер Prozorro UA-2023-11-28-011702-a
Завершена
99 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 1 485.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 1 485.00 UAH
Номер:
f4c8a0260f7b4d298c9aae67785a6dbe
Внутрішній номер закупівлі:
19812564
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-28-011702-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, Львівський район, село Виннички, вулиця Медична, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мороз Юрій Андрійович 380322368989 lrfpkldc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2023 15:28 - 03.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2023 15:28 - 06.12.2023 00:00
Аукціон:
06.12.2023 13:59 - 06.12.2023 14:28
Період кваліфікації:
06.12.2023 14:28 - 07.12.2023 10:54
Період завантаження договору:
13.12.2023 00:00 - 23.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴99 000.00 Піпетка Пастера 1мл, 160 мм, пластикова стерильна