-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Піпетка Пастера 1мл, 160 мм, пластикова стерильна
Оголошено тендер
99 000.00
UAH
Номер:
430437c6793d44ec9551e8a86911852e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-28-006487-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, Львівський район, село Виннички, вулиця Медична, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998147
-
Адреса:
81150, Україна, Львівська область, Львівський район, село Виннички, вулиця Медична, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
99 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Піпетка Пастера 1мл, 160 мм, пластикова стерильна
Примітки:
НК 024:2023: 43375 Піпетка з ручним заповненням
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
28.11.2023 15:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Піпетка Пастера 1мл, 160 мм, пластикова стерильна
Кількість
30000 штуки
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума99 000.00 UAH