-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Компресор V-подібний 50л
Тендер Prozorro UA-2023-11-28-004271-a
Завершена
8 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 44.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 44.50 UAH
Номер:
a5864760141e41289937afeca8bcd384
Внутрішній номер закупівлі:
19805226
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-28-004271-a
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Грибовська Наталія 380322377779 tenderlet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.11.2023 11:31 - 03.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.11.2023 11:31 - 06.12.2023 14:00
Період кваліфікації:
06.12.2023 14:01 - 11.12.2023 09:44
Період завантаження договору:
17.12.2023 00:00 - 27.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 900.00 Компресор V-подібний 50л