-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Компресор V-подібний 50л
Оголошено тендер
8 900.00
UAH
Номер:
2e6414bb1a084db8b5f9de82b733e611
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-28-002174-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328406
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, Львів, Сахарова,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
8 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Компресор V-подібний 50л
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
28.11.2023 11:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 900.00 UAH