-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015(CPV) – 09120000-6 - Газове паливо
Тендер Prozorro UA-2023-11-27-017096-a
Торги не відбулися
446 955.03
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 234.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 234.78 UAH
Номер:
549bf7ba2baf4ed48f3503c507e3437e
Внутрішній номер закупівлі:
19800293
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-27-017096-a
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дибач Раїса Миколаївна +380682412642 raisa1dibach@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
446 955.03 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2023 20:31 - 02.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2023 20:31 - 05.12.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴446 955.03 Природний газ за ДК 021:2015(CPV) – 09120000-6 - Газове паливо