-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ за ДК 021:2015(CPV) – 09120000-6 - Газове паливо
Оголошено тендер
446 955.03
UAH
Номер:
e2e5e67f7f0e4b58853f8512b63f2f62
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-11-27-009122-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад Малинський ліцей Малинської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569232
-
Адреса:
34610, Україна, Рівненська область, Малинськ, вулиця Шкільна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
446 955.03 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ за ДК 021:2015(CPV) – 09120000-6 - Газове паливо
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
27.11.2023 20:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума446 955.03 UAH