-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пісок за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2023-11-27-015736-a
Торги не відбулися
128 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 287.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 287.50 UAH
Номер:
e1712fd4ab364f06b1b30c620b197381
Внутрішній номер закупівлі:
19798929
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-11-27-015736-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
128 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.11.2023 17:11 - 06.12.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2023 17:11 - 09.12.2023 10:00
Аукціон:
11.12.2023 13:15 - 11.12.2023 13:38
Період кваліфікації:
11.12.2023 13:38 - 20.12.2023 15:42
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴128 750.00 Пісок за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі