• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Пісок за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

Оголошено тендер

128 750.00 UAH
Номер: d6488f7b64ed4e19aa9172496a0e22f0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-11-27-005490-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 128 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Пісок за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 27.11.2023 16:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума128 750.00 UAH