• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція ( Кетамін-ЗН розчин д/ін 50м г/мл по 2мл в амп. №10, Сибазон розчин д/ін. 5мг/мл по 2мл амп. №10 (5х2), Фентаніл р/н д/ін. 0,05мг /мл по 2мл в ампулах №5, Морфіну гідрохлорід р-н д/ін. 1% по 1мл в ампулах у №5, Промедол –ЗН р /ін. 20мг/мл по 1мл в ампулах №5, Натрію оксибутират р/ін.,200мг/мл по 10мл в ампулах №10)

Завершена

280 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 800.00 UAH
Номер: a296ce2ba59f4623836ce84adbdfc240
Внутрішній номер закупівлі: 1979327
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-04-11-000343-a   
Замовник: Відділ охорони здоров'я Харківської районної державної адміністрації
Контактна особа: Лілія Будник +380505073045 26281781_2879406341@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 800.00 UAH
Період уточнення: 11.04.2018 10:23 - 17.04.2018 08:00
Період прийому пропозицій: 11.04.2018 10:23 - 27.04.2018 08:00
Аукціон: 02.05.2018 13:18 - 02.05.2018 13:39
Період кваліфікації: 02.05.2018 13:39 - 03.05.2018 14:21
Період завантаження договору: 02.05.2018 13:39 - 22.05.2018 13:39

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін-ЗН розчин д/ін 50м г/мл по 2мл в амп. №10
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Сибазон розчин д/ін. 5мг/мл по 2мл амп. №10 (5х2)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Фентаніл р/н д/ін. 0,05мг /мл по 2мл в ампулах №5
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 270 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Морфіну гідрохлорід р-н д/ін. 1% по 1мл в ампулах у №5
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 270 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Промедол –ЗН р /ін. 20мг/мл по 1мл в ампулах №5
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Натрію оксибутират р/ін.,200мг/мл по 10мл в ампулах №10
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДЕРЖАВНЕ ОПТОВО-РОЗДРІБНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ АПТЕЧНИЙ СКЛАД"

Оскарження: 02.05.2018 13:39 - 14.05.2018 00:00
Початкова пропозиція 274 208.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 208.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.05.2018 14:21
Документи 9
Скарги 0
ТОВ "ХАРКІВСЬКЕ ФАРМАЦЕВТИЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗДОРОВ'Я НАРОДУ"
Початкова пропозиція 280 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 1
Скарги 0

Контракти

Номер: 931ecb79e9024e06b36b5c9698402d1c
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-11-000343-a-a1
Постачальник: ДЕРЖАВНЕ ОПТОВО-РОЗДРІБНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ АПТЕЧНИЙ СКЛАД"
Номер договору: 139н-2018
Сума договору: 274 208.90 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 16.05.2018 09:48
Статус:
Підписаний
pdf
Договір № 139н-2018.pdf
p7s
sign.p7s