• Відкриті торги
  • КЕП

код ДК 021:2015 33600000-6 Фармацевтична продукція ( Кетамін-ЗН розчин д/ін 50м г/мл по 2мл в амп. №10, Сибазон розчин д/ін. 5мг/мл по 2мл амп. №10 (5х2), Фентаніл р/н д/ін. 0,05мг /мл по 2мл в ампулах №5, Морфіну гідрохлорід р-н д/ін. 1% по 1мл в ампулах у №5, Промедол –ЗН р /ін. 20мг/мл по 1мл в ампулах №5, Натрію оксибутират р/ін.,200мг/мл по 10мл в ампулах №10)

274 208.90 UAH з ПДВ
Номер: 931ecb79e9024e06b36b5c9698402d1c
Ідентифікатор договору: UA-2018-04-11-000343-a-a1
Постачальник: ДЕРЖАВНЕ ОПТОВО-РОЗДРІБНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНИЙ АПТЕЧНИЙ СКЛАД"
Класифікатор ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Номер договору: 139н-2018
Дата підписання: 16.05.2018 09:48
Період дії договору: 16.05.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 274 208.90 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 274 208.90 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кетамін-ЗН розчин д/ін 50м г/мл по 2мл в амп. №10
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 50 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Сибазон розчин д/ін. 5мг/мл по 2мл амп. №10 (5х2)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 100 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Фентаніл р/н д/ін. 0,05мг /мл по 2мл в ампулах №5
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 270 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Морфіну гідрохлорід р-н д/ін. 1% по 1мл в ампулах у №5
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 270 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Промедол –ЗН р /ін. 20мг/мл по 1мл в ампулах №5
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 150 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
(видалене)
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті
Натрію оксибутират р/ін.,200мг/мл по 10мл в ампулах №10
Код ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукція
Кількість 40 штуки
Період постачання до 31.12.2018
Місце постачання 62472, Україна, Харківська область, м.Мерефа, вул.Дніпровська, 148 На карті